ŻYCIE SZKOŁY

18 marca 2013 13:19 | ŻYCIE SZKOŁY

Udział w turniejach siatkówki

Uczniowie Zespołu Szkół brali udział w turniejach siatkówki (zespół dziewcząt w składzie: Magdalena Janoszek, Ilona Kohut, Anna Kubica, Magdalena Legierska, Ewa Łacek, Aneta Rucka i Karolina Woźniczka) i koszykówki (chłopcy – Adrian Borowiak, Patryk Jakubik, Kamil Legierski, Paweł Legierski, Szymon Legierski, Stanisław LigockiPiotr Marekwica, Kamil Prządka, Jan Suszka; dziewczęta – ,Justyna Białożyt, Ewelina Fiedor, Maria Kawulok, Ilona Kohut, Anna Kubica, Magdena Legierska,  Paulina Legierska, Ewa Łacek i Justyna Malecka ) organizowanych przez szkoły ponadgimnazjalne Wisły i Skoczowa.

Opiekunami zespołów są nauczyciele w-f w ZSP w Istebnej pani mgrMałgorzata Kasztura oraz pan mgr Michał Kożuch.